רכיבים אופטיים תעשייתיים

Industrial Optical Components

חברות רבות מייצרות רכיבים אופטיים. אך, א. אופטיקל קומפוננטס ישראל, היא ללא עוררין ה-חברה המנוסה והמקצועית ביותר, ומוצרי האופטיקה שלנו מוכרים בעולם ובארץ באיכותם הגבוהה.

רכיבים אופטיים תעשייתיים

א. אופטיקל קומפוננטס ישראל. נעים להכיר.

א. אופטיקל קומפוננטס ישראל היא יצרנית רכיבי אופטיקה מדויקת וספקית רכיבים אופטיים לשימושים תעשייתיים, רפואיים, תעופה וחלל ועוד. פס הייצור שלנו, מבוסס על משאבים טכנולוגיים איכותיים ומדויקים במיוחד, מה שמבטיח מוצרים איכותיים ביותר עבור לקוחותינו.

א. אופטיקל קומפוננטס ישראל נוסדה לפני כ- 4 עשורים , מפתחת ומתפתחת יחד עם תחום האופטיקה המתקדם, אנו מוסמכים ע"י מכון התקנים ומחזיקים בתקן ISO9001:2015. אנו מציעים שירותי נידוף, הכרוכים בניסיון, ידע והבנה, כמו גם יכולת לדייק את צרכי הלקוח. בנוסף, אנו מצפים רכיבים אופטיים בציפויים שונים עפ"י בחירה וזאת, ביחס לממדיהם ותפקידם המוגדר ע"י הלקוח.

מה חדש?

א.אופטיקל קומפוננטס ישראל מתמקדת בעיקר בתחום הרכיבים האופטיים לתעשיות הביטחוניות לתעופה והחלל. מה שמאפשר חשיפה למגוון מוצרים  מפותחים במיוחד מבחינה טכנולוגית חדשנית ומתקדמת, כגון: עדשות, פריזמות, מראות, טריזים אופטיים ופילטרים המיוצרים מחומרי הגלם המובחרים ביותר.  בנוסף, נרתמת א. אופטיקל קומפוננטס ישראל, ללוות ולסייע ככל הנדרש בשלבי הייצור, ובכך לתרום לפעילות ההנדסית העסקית של לקוחותינו.
הטכנולוגיה בה אנו נעזרים בתהליכי הייצור, יעילה וחדשנית ומלאי חומרי הגלם שלנו, כמו זכוכית פלינט, קוורץ, סיליקון וכו' מתחדש כל הזמן עקב ההזמנות המרובות.

ניתן לראות את הרכיבים האופטיים שלנו בתחומים רבים כיום, כמו חינוך, מחקר, הגנת גבולות בינ"ל, שימושים תעשייתיים שונים ועוד…אנו גאים לומר כי המוצרים שלנו איכותיים ביותר לא רק בזכות הטכנולוגיה המודרנית בה אנו נעזרים לייצור, אלא גם בזכות המאמץ והמשאבים שאנו משקיעים בתהליך העובדה והייצור כולו, מבדיקת הפרוטוקולים ועד לייצור המוני של המוצרים שהוזמנו.