רכיבים אופטיים בתעשיית התעופה והחלל

מפצלי אלומה

א.אופטיקל קומפוננטס ישראל מעניקה שירות למגוון רחב של לקוחות בתחומים שונים, אחד התחומים העיקריים, הבולטים הוא

ייצור רכיבים אופטיים לתעשיית התעופה והחלל.

חברות תעשייה בארץ ובחו”ל אשר פועלות בתחום זה, מבקשות לייצר מערכות/ מוצרים ייחודיים, המיועדים לשימוש ותפקוד בתנאים מסוימים ובאיכות גבוהה במיוחד ולכן פונות אלינו. במחלקת הייצור שלנו, עומדים אנשי מקצוע מנוסים, אשר אמונים על ליווי הפרויקטים משלב התכנון ועד למעמד המוצר השלם ושילובו במערכות השונות אליהן הוא מיועד.

 

רכיבים אופטיים בתעשיית התעופה והחלל – על איכות לא מתפשרים.

כאשר עוסקים ברכיבים אופטיים בתעשיית התעופה והחלל, מדברים על שימוש במערכות רגישות מאד, בעלות איכותיות תפקוד בסטנדרטים גבוהים במיוחד, שכן, מדובר על רכיבים האמורים לעמוד בתנאי לחץ סביבתיים קיצוניים ואגרסיביים מאד ותקלה ולו המזערית ביותר, עלולה לגרום לכשל כלל מערכתי ובכך לסיים את פרויקט המחקר ו/או לבטלו לחלוטין.

על מנת לוודא כי אכן תהליך ייצורם של הרכיבים הייחודיים, כמו גם תפקודם יבוצעו באופן מושלם, אנו נעזרים בפס ייצור טכנולוגי מתקדם במיוחד של מכונות  CNCומכונות קונבנציונליות ייעודיות לתחום, כמו גם, נעזרת בצוותים מקצועיים, בעלי ניסיון רב,  אשר מפקחים על כל שלבי ייצור הרכיבים  ובסיומו של התהליך, מעמידים את הרכיבים במבחני איכות ותקנים מחמירים, על מנת לוודא כי המוצר המוגמר אכן עומד בסטנדרטים ובאיכות הידועים של א אופטיקל קומפונטטס ישראל.

 

אילו רכיבים מייצרת א. אופטיקל קומפוננטס ישראל לתעשיית התעופה והחלל?

מגוון רחב של רכיבים אופטיים לתעשיית התעופה והחלל, עומד לרשות לקוחותינו בין היתר:

  • חלונות אופטיים.
  • מראות בציפויים שונים.
  • יתדות.
  • פריזמות.
  • כיפות.
  • עדשות.
  • פילטרים.

ועוד…

 

רכיבים אופטיים לתעשיית התעופה והחלל בייצור אישי/ costume made

הפרויקטים בתחום התעופה והחלל רבים ומגוונים ולא תמיד ניתן לרכוש רכיבים מתאימים מתוך מלאים קיימים אצל החברות היצרניות השונות, לא כך אצלנו, על מנת שתוכלו לקבל את הרכיב המתאים לפרויקט הספציפי שלכם, מעניקה א אופטיקל  ייצור בשיטת costume made  בה תוכלו לבקש ייצור מותאם ספציפית, תוך הקפדה על מפרט דרישות, כאשר הצוותים הטכניים שלנו יעניקו לכם ייעוץ וליווי צמוד ולאורך כל הפרויקט.

 

תחום התעופה והחלל הוא תחום המיועד לאלו שאינם מתפשרים על איכות, דיוק ודייקנות ולכן, ייצור רכיבים אופטיים לתעשיית התעופה והחלל צריך להיות בידיהם של אלו המדברים באותה השפה. אנו בעלי ניסיון יצרני של רכיבים אופטיים בתחומים שונים בכלל ובתעשיית התעופה והחלל בפרט, מזה כ-4 עשורים, ושם החברה מזוהה עם איכות ודייקנות בלתי מתפשרות, אנו מובילים בייצור כיפות טילים בכמויות גבוהות במיוחד, יכולות אופטיות מדויקות, מתמקצעים בשוק הביטחוני, ומעניקים מענה מהיר ללקוחותינו ברגעים קריטיים.

 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

קרא עוד: רכיבים אופטיים בתעשייה האווירית

לקביעת פגישה

השאירו פרטים ונשמח לחזור

אליכם בהקדם    ייעוץ בוואטסאפ