עדשות צילינדר

עדשות צילינדר

בין שלל הרכיבים האופטיים המדויקים אותם מייצרת א. אופטיקל קומפוננטס ישראל, נמצאות גם עדשות צילינדר. מהן עדשות צילינדר ולמה הן משמשות? על כך, במאמר שלפניכם.

עדשות צילינדר הן עדשות גליליות/ חצי גליליות, המיועדות למיקוד, דחיסה או הרחבתה של קרן אור נכנסת, הן מתמקדות באור לתוך קו במקום לתוך נקודה (כפי שקורה עם עדשה כדורית למשל). על מנת לייצר עדשות צילינדר איכותיות, בעלות ביצועים עילאיים, נעזרת א. אופטיקל קומפוננטס ישראל, בטכניקות ייצור ייחודיות, משולבות טכנולוגית ליטוש מתקדמת ביותר, כך שלקוחותינו מקבלים מוצר איכותי, עמיד, שעומד בתקנים המחמירים ביותר.

נוכל לראות עדשות צילינדר מיושמות בתעשיות שונות ומגוונות כמו ביטחון, רפואה, יישומי ספקטרוסקופיה, הולוגרפיה וסריקות אופטיות, ציוד בקרה ומדידה ועוד.

עדשות צילינדר- סוגים וציפויים.

עדשות צילינדר מגיעות בצורות ובגדלים שונים, כמו ריבוע, עיגול או מלבן, ומעוצבות כעדשה פלאנו קעורה או פלאנו קמורה. את עדשות הצילינדר, תוכלו לקבל בכל ציפוי שתבחרו, או ללא כל ציפוי. להלן כמה יישומים לעדשות צילינידר:

  • מערכות גלאים שונות (עמדות בידוק ושיקוף בשדות תעופה, קניונים, מעברי גבול ועוד).
  • מערכות לייזר.
  • מקרני לייזר.

ועוד…..

 

עדשות צילינדר בהתאמה אישית

חלק מאמנת השירות של א. אופטיקל קומפוננטס ישראל הוא, גמישות ללקוח. אנו גאים להעניק ללקוחותינו שירות ייחודי בהתאמה אישית של כל מוצר ומוצר היוצא מהמפעל שלנו. את עדשות הצילינדר ניתן להתאים אישית לכל מטרה / ייעוד נדרש. תוכלו לצור אתנו קשר ולהעביר את הדרישות הספציפיות הדרושות לכם מעדשות הצילינדר ואנו נדאג להביא אתכם "לקו הסיום" באופן האופטימלי ביותר, כמו גם, נדריך אתכם בכל שלב ושלב בתהליך, מהתכנון על הנייר ועד תפעולו אצלכם באופן מלא ומוצלח. א אופטיקל קומפוננטס ישראל מציעה מגוון רחב של עדשות צילינדר לשירותכם, ויודעת להתאים את הייצור לכל פרויקט נדרש, בין אם לייצור המוני או לייצור אב טיפוס יחיד. עדשות הצילינדר שלנו מגיעות עם מצעי זכוכית או פלסטיק, בעלות מידות מלבניות או עגולות, וכמובן במגוון אפשרויות ציפויים. א אופטיקל קומפוננטס ישראל- הבחירה שלכם. בכל צורך של ייצור מוצר, בטח ובטח משלב האפס, ההתחלה, דורש בחירה מוקפדת של היצרן/ הספק. בכל הקשור לרכיבים אופטיים מדויקים בכלל ועדשות צילינדר בפרט, א. אופטיקל קומפוננטס ישראל היא הבחירה הבטוחה שלכם. לנו הניסיון והידע רב השנים בתחום האופטיקה, הרכיבים האופטיים אותם אנו מייצרים, מיושמים במערכות אופטיות שונות ברחבי העולם ובארץ, ועל טיבם ואיכותם הביצועית אין עוררין. אנו ידועים במקצועיות שלנו וברמת השירות ללקוח, כמו גם, אחריות על המוצרים.במפעל שלנו, פס ייצור טכנולוגי מתקדם ביותר, ובקרי איכות קפדניים במיוחד, אשר מעמידים את המוצרים במבחני תקינות ועמידות קשוחים ביותר וזאת על מנת לוודא כי כל מוצר ומוצר ישרת אתכם באופן מיטבי, אופטימלי ולאורך שנים.  נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.