יצרן רכיבים אופטיים

Optical Components Manufacturer

תחומי תעשייה שונים ומגוונים, תעשיית הביטחון והצבא, תעשיית הרפואה והקוסמטיקה, החלל והתעופה, ביוטכנולוגיה, לייזר ועוד ועוד, נעזרים כיום ברכיבים אופטיים מדויקים על מנת לשפר ביצועיהן של מערכות קיימות, ו/או לשדרגן לביצועים חדשים שלא היו יכולים להתבצע אלמלא אותם רכיבים אופטיים מדויקים.

רכיבים אופטיים מדויקים. סוגים.

יצרן רכיבים אופטיים מדויקים מייצר רכיבים שונים ומגוונים, כמו למשל:

  • עדשות אופטיות למחקר, עדשות אופטיות לתעשייה ביטחונית.
  • חלונות אופטיים.
  • כיפות אופטיות.
  • יתדות.
  • מראות.
  • פריזמות.

ועוד.

כל רכיב אופטי מבוסס על חומרי גלם איכותיים ומצופה בציפוי אופטי ייחודי המעניק לרכיב תכונות ייחודיות המשפרות את כלל המערכת עליה הוא מורכב.

רכיבים אופטיים מדויקים- יישומים.

בעבר, השימוש ברכיבים אופטיים מדויקים היה מצומצם ונישתי ונגע בעיקר תחום המדע והרפואה. אך כיום, נוכל לראות שילובים של רכיבים אופטיים מדויקים בכל תחום, למשל מערכות תקשורת מורכות, מערכות בטיחות ברכבים, גלאים שונים, מערכות צילום טרמיות/ ראיית לילה, לייזר קוסמטי, מערכות תאורה, מחשבים, מסכים, סמארטפונים ועוד רבים אחרים. א אופטיקל קומפוננטס מעניקה שירות ללקוחות עסקיים מתחומים שונים, הצבאי והאזרחי גם יחד. אנו מבצעים פרויקטים מותאמים עפ”י צורך ודרישה, כמו גם פרויקטים להפצה המונית.

יצרן רכיבים אופטיים.

על מנת להשיג ביצועי מערכת מושלמים לטווח ארוך, על הרכיבים האופטיים המולבשים במערכת, להיות איכותיים במיוחד. יצרן רכיבים אופטיים מקצועי ומנוסה, מהווה פקטור משמעותי בכל הקשור לאיכות ולכן, טרם סגירת הפרויקט, יש לבצע איתור מעמיק אחר יצרן רכיבים אופטיים מדויקים, בעל ניסיון, מקצועיות וצוותים איכותיים. קיימים יצרני רכיבים אופטיים רבים בשוק, אך הטובים בהם מועטים. א אופטיקל קומפוננטס ישראל ידועה ומוכרת כיצרן רכיבים אופטיים איכותי, בלתי מתפשר באיכות מוצריו ובטיב השירות המקיף אותו מעניקה אופטיקל ללקוחותיה הרבים הפרוסים בארץ ובעולם.

הצלחת הפרויקט בטיב הרכיב.

מתוך ניסיון וידע מצטבר של 4 עשורים, מביאה א אופטיקל קומפוננטס ישראל את הרמה הגבוהה ביותר בתחום, ועומדת בראש סולם הייצור בתחום הרכיבים האופטיים. כיצרן רכיבים אופטיים מדויקים מחויבים באופטיקל קומפוננטס לאיכות בלתי מתפשרת תוך שימוש בפס יצור מתקדם ביותר ומכונות בעלות הטכנולוגיה החדישה ביותר. הצוותים שלנו מקצועיים ומנוסים, בעלי וותק של שנים רבות, אשר מסוגלים להוביל כל פרויקט יצרני מורכב ככל שיהיה. חומרי הגלם בהם אנו נעזרים, נרכשים מספקים וחברות מחו”ל והינם איכותיים ביותר. על מנת לוודא כי טיבם של הרכיבים יעמוד בהצלחה ברגע האמת, בעת בתפעול המערכת, אנו מעמידים כל רכיב אופטי בסיום תהליך הייצור, במבדקי איכות קשוחים ביותר, העומדים בתקני איכות בינ”ל כמו 9001 ISO

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

קראו עוד: יצרן רכיבים אופטייםרכיבים אופטיים לתחום הצבאי

לקביעת פגישה

השאירו פרטים ונשמח לחזור

אליכם בהקדם    ייעוץ בוואטסאפ