חלונות BK-7

Scientific Optical Components

א אופטיקל קומפוננטס ישראל מייצרת מגוון רחב של רכיבים אופטיים בהרכבים שונים כמו עדשות אופטיות למחקר, חלונות אופטיים לתעשיות שונות ועוד. אחד מהנדרשים על ידי לקוחותינו הוא ה-Bk-7 אותו ניתן ליישם במערכות אופטיות בתעשיות השונות, כמו התעשייה הצבאית, היי- טק, מערכות לייזר, מערכות תעופה וחלל, קוסמטיקה ועוד.

 

מהו BK-7?

BK-7 (בורוסיליקט) הינו חומר אופטי המשולב בתרכובות של רכיבים שונים, כמו חלונות אופטיים ומכאן שמם- חלונות Bk-7 אשר מעניק לחלונות תכונות ואיכויות, המגבירים את תפקודה של כלל המערכת עליה מורכבים חלונות אלו, העיקריות שבהן, למשל:

  • עמידות וקשיחות- חלונות Bk-7 בשילוב נידוף מתאים הינם עמידים, כך שיכולים לעמוד בתנאי מזג אוויר ו/או טמפרטורות קיצוניות בתוך מערכת.
  • יכולת העברה גבוהה באמצעות יישום הנידוף. חלונות Bk-7 מגבירים את יכולת העברה עד 350nm במערכת עליה הם מורכבים.

 

שימושים ל- Bk-7 נראה בעדשות לפנסים, עדשות לטלסקופים ביתיים ומקצועיים, משקפות ועוד…

 

חלונות Bk-7 בייצור אופטיקל קומפוננטס ישראל.

כחברה מובילה בתחום ייצור רכיבים אופטיים, אנו שמים לנו למטרה, להעניק ללקוחותינו שירות מקיף, מלא ומקצועי, בכל הקשור לייעוץ והזמנת חלונות Bk-7 עבור הצורך המדויק שלהם.

אנו מסוגלים לייצר חלונות Bk-7 בכל סוג של ייצור, בין אם המוני בייצור מסחרי רחב ובין אם מדובר על הזמנת מוצרים הזמנה אישית קטנה. כמובן שאם תרצו ייצור חלונות Bk-7 בייצור ייחודי על פי מפרט או שרטוט, אנו נדאג בפס הייצור מתחילתו ועד סופו, עד קבלת המוצר המוגמר והאיכותי שלכם.

 

רכיבים אופטיים באיכות גבוהה. לביצועים גבוהים.

על מנת לייצר עבורכם חלונות Bk-7 באיכות וברמות הביצוע הגבוהים ביותר,

אנו בא. אופטיקל קומפוננטס ישראל עושים את המיטב ומעניקים דגש מיוחד על תקני האיכות בהם אנו מעמידים את מוצרינו. את פס הייצור שלנו אנו מפעילים במשמרת אחת ולרשותנו עומדות מכונות ברמה הטכנולוגית הגבוהה ביותר, כמו למשל מכונות כרסומת ו- CNC מכונת נידוף אופטי, אינטרפרומטר אופטי ועוד, כאשר כל התהליך מבוקר וכל זאת על מנת לעמוד בכל דרישת ייצור שלכם, תוך עמידה בלוחות זמנים קשיחים וצפופים.

 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.