חלונות אופטיים

נתחיל דווקא מהסוף. א אופטיקל קומפוננטס ישראל מייצרת חלונות אופטיים לכל פרויקט נדרש ומכל סוג. אנו מתמחים בייצור המוני של חלונות אופטיים ובנוסף, מאפשרים ללקוחותינו, ייצור יחידני

( costume made) של חלונות אופטיים עפ"י התאמה ספציפית ומדויקת למערכות שונות.

 

חומרי גלם לחלונות אופטיים.

רמת האיכות תלוית הקשר בגישה בלתי מתפשרת לחומרי גלם. א אופטיקל קומפוננטס ישראל רוכשת את חומרי הגלם האיכותיים שלה ממיטב היצרנים והספקים בתחום הרכיבים האופטיים בעולם, אשר מקפידים על עמידה בתקני איכות גבוהים במיוחד.

הקצב המהיר של התפתחות הטכנולוגיה בתחום הרכיבים האופטיים, מחייב אותנו, להיות בקו הראשון בכל הקשור לעדכונים והתאמה טכנולוגית של פס הייצור שלנו ולכן, רכשנו מכונות ייחודיות ומתקדמות אשר מייצרות חלונות אופטיים איכותיים ביותר בכמויות משתנות ועפ"י דרישה.

 

מהם חלונות אופטיים?

חלונות אופטיים הם משטחים מלוטשים העשויים פלסטיק או זכוכית, בעלי דרגות ליטוש שונות, גדלים ועוביים שונים, אך על מנת להשלים את תהליך הייצור של חלונות אופטיים עבור המטרה/ המערכת, לשמה הם מיועדים, יש לצפותם בציפויים מוגדרים, ייחודיים, אשר יעניקו להם תכונות אופטיות ורמת העברת גלי אור שונה. א. אופטיקל משלבת כמה סוגי ציפויים בתהליך הייצור.

סוגי החלונות האופטיים אותם אנו מייצרים, הינם, חלונות אופטיים אנטי/ רפלקטיביים וחלונות אופטיים חד/ רב שכבתיים.

שימושים עבור חלונות אופטיים.

כיום, ניתן לראות שימושים לחלונות אופטיים בתחומים רבים, יותר מבעבר, בזכות אפשרויות טכנולוגיות אשר התפתחו במרוצת השנים, למשל שימוש בתחום התקשורת האופטית, תעשיית הרפואה, הקוסמטיקה, ווטרינריה, תעשיות ביטחוניות וצבאיות, ועוד רבות אחרות…

חלונות אופטיים מצופים בציפויים שונים, נועדו לעמוד בתנאים סביבתיים קשים וקיצונים במיוחד, כמו עומק/ גובה רב, תנאי מזג אוויר סוערים, כמו ברד, סופות חול, רוחות וסופות חזקות. את המערכות עליהן מולבשים החלונות האופטיים נראה במטוסים, צוללות, משקפיים לראיית לילה / טרמיות, פנסים ייחודיים, מערכות לווייני תקשורת ומעקב, מערכות לייזר לטילים ולחדרי ניתוח.

ולסיום…

הצלחתו של כל פרויקט, טמונה באופן ההכנה והרכב הבסיס. א. אופטיקל קומפוננטס ישראל מובילה מזה כ- 4 עשורים בתחום, ומחויבת ללקוחותיה לאיכות בלתי מתפשרת של מוצרים ושירות. אנו מלווים את לקוחותינו לאורך כל הפרויקט ומדריכים לתפעול נכון של המערכות עליהן מיועדים החלונות האופטיים. אנו מחזיקים בתקן האיכות הבינ"ל 9001  ISO ומציעים מגוון אפשרויות ופתרונות ייצור ייחודיים לכל מטרה. הצוותים שלנו מקצועיים ומנוסים ביותר ובעלי וותק של שנים. יעידו לקוחותינו הרבים על חוויות העבודה מולנו ואיכות המוצרים אותם סיפקנו, אשר תרמו להצלחת הפרויקטים השונים.