זכוכיות אופטיות

Ar Coating

א אופטיקל קומפוננטס ישראל מתמחה בייצור רכיבים אופטיים למערכות שונות. חלק  מאותם הרכיבים הינם למעשה, זכוכיות אופטיות, אשר מומרות ליישומים שונים ועוברות תהליכי ייצור מורכבים, על מנת להתאימן למערכות האופטיות השונות אשר לשמן הוזמנו.

חומרי הגלם מהם מיוצרות זכוכיות אופטיות במפעל שלנו, הינם  איכותיים ביותר ומגיעים במגוון רחב של סוגים והן משולבות בתחומים רבים, לכן בחירת חומר הזכוכית היא חשובה במיוחד, היות ויש להתייחס למקדם השבירה, צפיפות ומקדם החומר להתפשטות תרמית.

כיצד מיוצרות זכוכיות אופטיות?

במפעל שלנו, מיוצרות זכוכיות אופטיות במגוון צורות וציפויים אופטיים, למשל:

  • עדשות אופטיות בהתאמה אישית ו/או לפי מפרט.
  • כיפות אופטיות למערכות לייזר
  • יתדות אופטיים.
  • חלונות אופטיים.
  • פריזמות.
  • מראות.

ועוד…

כל רכיב המיוצר במפעל, מצופה בציפויים אופטיים שונים, בעל תכונות אופטיות שונות, זאת על פי  דרישה או לשם הפצה המונית. פס הייצור במפעל שלנו, מאפשר לנו לייצר זכוכיות אופטיות ברמות איכות גבוהות במיוחד, וזאת באמצעות מכונות שונות וייחודיות, עליהן אמונים הצוותים המקצועיים והמנוסים שלנו. לאורך כל תהליך הייצור של הזכוכיות האופטיות, מוקפדים כל השלבים עד לסיום הייצור כולו. אנו מעמידים את הרכיבים שלנו, ובכלל זה את הזכוכיות האופטיות, במבחני איכות ועמידות מחמירים ביותר ומחזיקים בתקן האיכות 9001 ISO

שימושים לזכוכיות אופטיות.

תחום האופטיקה כיום, הינו תחום רחב ומתרחב בכל יום. נוכל לראות יישומים ושימושים לרכיבים שונים בכל תחום בחיינו, בין אם בתחום הצבאי, עובר דרך תחום הקוסמטיקה, רפואה, תעשיות עתירות ידע, התעופה והחלל ועוד.

השימושים לזכוכיות אופטיות אותן מייצרת א אופטיקל קומפוננטס ישראל, הינם מרובים ומגוונים מאד ונוכל לראות רכיבים אלו מולבשים על מערכות כמו לייזר, הדמיות, מיפוי ואיתור, מערכות אופטיקה מדויקות, אינפרא אדום ועוד.

כל רכיב אופטי המיוצר אצלנו, כולל זכוכיות אופטיות, יכול להגיע בצורות וציפויים שונים וזאת בהתאם לדרישת הלקוח ומפרט טכני. אופטיקל מתמחה בייצור ייחודי בשיטת costume made המאפשרת לתכנן את הרכיב ולהתאימו במדויק למערכת הנדרשת. אופטיקל קומפוננטס ישראל, מחזיקה בצוות טכנאים ומהנדסים מקצועיים ומנוסים במיוחד, אשר מלווים את הלקוח לאורך כל שלבי הייצור ומקפידים כי המוצר הסופי, אותו ביקש, יהיה איכותי ועמיד ביותר.

זכוכיות אופטיות איכותיות.

א אופטיקל קומפוננטס הינה חברה בעלת שם עולמי בתחום ייצור הרכיבים האופטיים, אנו פועלים בשוק האופטיקה מזה כ- 4 עשורים ומוכרים בשל איכות וטיב המוצרים שלנו. לנו היכולת לייצר רכיבים אופטיים בייצור המוני מסיבי כמו גם בייצור יחידני, הכל עפ"י דרישה וצורך. אנו מעמידים לרשות לקוחותינו צוות טכני מקצועי, אשר מלווה אותם לכל אורך שלבי הפרויקט, נותן מענה לכל שאלה וצורך.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

קרא עוד: חלונות אופטייםכיפות אופטיות