אופטיקה רפואית

Optical Components in Aerospace | Medical Optics

נסו לדמיין את עולם הרפואה ללא עזרים או רכיבים אופטיים. נסו לדמיין ביצוע בדיקות MRI קולונוסקופיה, אנוסקופיה, או ניתוחים מורכבים ועדינים (במוח, בעמוד השדרה) ללא שימוש ברכיבים אופטיים, במערכות לייזר מדויקות, במראות מיוחדות, בחיישנים ועוד. העידן המודרני בו אנו חיים, והטכנולוגיה המתקדמת שמגיעה יחד אתו, מאפשרים לנו כיום, ביצועים רפואיים, בין אם פשוטים ושגרתיים כמו ניתוחים להסרת משקפיים ובין אם הליכים כירורגיים מסובכים מאד כמו למשל, ניתוחי מוח, השתלות שונות, בזכות האופטיקה הרפואית.

 

מהי אופטיקה רפואית וכיצד היא מסייעת לנו?

אופטיקה רפואית היא תחום מוגדר בתעשיית הרכיבים האופטיים המיועדים לתעשיות השונות. יישומי אופטיקה רפואית מאפשרים אבחון מדויק וטוב יותר של מטופלים, מה שבעבר, לא התאפשר כלל ואבחונים נעשו באמצעים ידניים, מיושנים ולא מדויקים ותוצאות האבחון היו שגויות לעיתים קרובות ועלו, לא פעם, בחיי מטופלים. השימוש באופטיקה רפואית, מאפשר לצוותים הרפואיים השונים, לבצע הליכים פשוטים או מסובכים, באופן מדויק ויעיל במיוחד, תוך הקפדה על בטיחות ואיכות טיפול מתקדמים מאד. כיום, אנשי הרפואה והמחקר המדעי, מסתמכים על אופטיקה רפואית בכל הקשור לדיאגנוסטיקה וטיפולים מורכבים במטופלים, מה שמבטיח דיוק באבחון וכתוצאה מכך- דיוק והצלחה יתרה בטיפול.

 

באילו יישומים באה לידי ביטוי אופטיקה רפואית?

א אופטיקל קומפוננטס ישראל מייצרת רכיבים לתחום האופטיקה הרפואית עבור יישומים רבים ומגוונים, כמו למשל:

  • מכשור ניתוחי.
  • מיקרוסקופיה.
  • אנדוסקופיה.
  • צילומי רנטגן דיגיטליים.
  • מכשור רפואי.
  • מכשור לרפואת עיניים.
  • חיישנים.
  • הדמיות.

ניתן בהחלט להדגיש כי בזכות אופטיקה רפואית, איכות התמונה המתקבלת בכל הקשור לאבחון מטופלים, מדויקת ומפורטת ביותר, ככל שהמכשור האופטי איכותי יותר, כך גם יהיה הדיוק באבחון המטופל.

 

רכיבים אופטיים מדויקים עבור אופטיקה רפואית.

א. אופטיקל קומפוננטס ישראל, ניצבת בראש היצרניות בתחום הרכיבים האופטיים. אנו מייצרים רכיבים אופטיים לתחום האופטיקה הרפואית, בארץ ובעולם, מזה כ- 4 עשורים ובעלי ניסיון מקצועי רחב, המציב סטנדרטים של איכות בלתי מתפשרת ואפשרויות ייצור נרחבות במיוחד. אנו מספקים ללקוחותינו איכות מוצרים ברמות הגבוהות ביותר ודואגים לעמוד בכל התקנים המחמירים ביותר. אנו מחזיקים בצוותים מקצועיים ומנוסים במיוחד, מהנדסים, מעצבי מוצר, מפקחי איכות, טכנאים ועוד, המסייעים ללקוחותינו לתכנן ולייצר מוצרים לתחום האופטיקה הרפואית, הן כאב טיפוס יחידני לייצור מינימלי, והן לייצור תעשייתי, כל אלו תוך התאמה לדרישות הלקוח והפרויקט.

 

אנו יודעים להתמודד עם כל פרויקט נדרש ומוצאים פתרונות יצירתיים וייחודיים עבור לקוחותינו, וזאת על מנת לוודא כי יקבלו את המוצר הנדרש להם באיכות ובעמידות הנדרשת.

 

 

 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

קרא עוד: אופטיקה לתחום הצבאי | זכוכית אופטית

לקביעת פגישה

השאירו פרטים ונשמח לחזור

אליכם בהקדם    ייעוץ בוואטסאפ