אופטיקה מדויקת

אופטיקה מדויקת בימינו נחשבת כמוצר צריכה בסיסי, שכן, היא עוטפת אותנו ונמצאת בכל מקום וטומנת בחובה המוני רכיבים, תהליכי ייצור, התאמות למערכות שונות ושיפורן.

אופטיקה מדויקת מתייחסת לכל מערך החלקים והתהליכים המאפשרים לנו לשפר את חיינו בכל תחום ואספקט, ביומיום ובתפקודים מוגדרים כמו מערכות צבאיות, רפואיות, תעשייתיות ועוד.

 

אופטיקה מדויקת- השמים הם הגבול.

א אופטיקל קומפוננטס ישראל נחשבת לאחת היצרניות הגדלות והאיכותיות בתחום האופטיקה המדויקת. במפעל שלנו, אנו מייצרים רכיבים אופטיים מדויקים עבור שימושים שונים, תלויי פרויקט ודרישה, במערכות שונות, כמו לתעשיות עתירות ידע, היי-טק, רפואה ועוד.  אופטיקה מדויקת מיושמת בתחומים שונים כמו:

  • מכשור אינפרא אדום.
  • מכשור למדידות לייזר.
  • מכשור למדידת הספק.
  • מכשור למדידות מרחק ו- 3D

בכל אחד מהתחומים הללו, משולבות מערכות ספציפיות, אשר מורכבים בהן רכיבים אופטיים מדויקים, המקנים למערכות יכולות של דיוק, עמידות, יעילות וחוזק גבוהים במיוחד, בנוסף, משפרים הרכיבים אופטיים המדויקים, את אורך חיי המערכת.

 

א אופטיקל קומפוננטס ישראל, נרתמת לפרויקטים מאתגרים אשר בשיתוף עם לקוחותיה  נחשפת לחידושים והטכנולוגיות האחרונות בתחום וזאת על מנת לאפשר לקבל מוצרים ייחודים ואיכותיים. מוצרים לדוגמא, אותם מייצרת ומשווקת אופטיקל, הינם:

  • עדשות אופטיות לחקר החלל.
  • כיפות אופטיות לתעשייה הביטחונית.
  • חלונות אופטיים לתעשיית התעופה והמחקר.
  • מראות אופטיות בהתאמה וייצור אישי.
  • יתדות ופריזמות לפרויקטים ייחודיים.

ועוד, ועוד.

 

אופטיקה מדויקת – ייצור מדויק.

על מנת לייצר וגם לספק מוצרים איכותיים ללקוחותיה, מתחזקת א. אופטיקל קומפוננטס ישראל במפעל, פס ייצור מתקדם במיוחד ובו מכונות ייעודיות לתחום האופטיקה המדויקת ומכונות CNC וצוותים מקצועיים ומנוסים מאד, שכן בכל הקשור לאופטיקה מדויקת, אין פשרות וכל רכיב ורכיב חייב לעמוד במבחני עמידות, חוזק ואיכות בלתי מתפשרים וזאת על מנת לוודא כי ברגע האמת, תעבוד המערכת עליה מורכבים הרכיבים, באופן אופטימלי וכמצופה, ללא תקלות.

את הרכיבים האופטיים המיוצרים במפעל, משווקת א. אופטיקל קומפוננטס ללקוחותיה ברחבי הארץ ובעולם, וזאת ברמות מחיר נוחות וגמישות, שירות לקוחות ברמה גבוהה וזמינה במיוחד. כל אלו על מנת שאתם, לקוחותינו הקיימים ואלו שבדרך, תוכלו ליהנות ממוצרים מעולים, כמו גם יתרונותיהם, לאורך זמן.

א אופטיקל קומפוננטס ידועה באיכות מוצריה בתחום האופטיקה המדוייקת, ואף מעניקה שירות בייצור אישי, בהזמנה ספציפית ומוגדרת. לאופטיקל, היכולות הטכנולוגיות והידע לייצר עבורכם כל רכיב אופטי נדרש, הן כאב טיפוס בודד או רכיבים לייצור המוני לשיווק מסחרי. אנו נלווה אתכם ונייעץ בכל שלבי התכנון והייצור, כמו גם נסייע בהתאמת הרכיבים במערכת בה הם משולבים עד לתפעולה באופן מלא ואיכותי.

 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.