אופטיקה לתחום הצבאי

פריזמות

אחד התחומים הבולטים בהם מיושמים רכיבים אופטיים, הוא אופטיקה לתחום הצבאי. הטכנולוגיה הקיימת לרשותנו כיום, מאפשרת לנו שיאים בתחום היצרני וניתן לראות את השפעתה של הטכנולוגיה האופטית מתקדמת, בכל מערכת כמעט, כאשר הרכיבים האופטיים שבה, אחראיים על יכולות הביצוע הייחודיות שלה, משפרות את המערכת ומביאות להצלחות תפקודיות בזמן אמת, בשדה הקרב- זה הפיזי וזה הדיגיטלי.

 

אופטיקה לתחום הצבאי. פיתוחים ויישומים.

בארץ קיימות כמה חברות העוסקות ברכיבים אופטיים, אך הבולטת שבהן היא א. אופטיקל קומפוננטס ישראל. החברה, אשר נוסדה לפני כ- 4 עשורים, הינה חברה וותיקה עם ניסיון עבודה מקצועי רחב במיוחד בתחום האופטיקה, בארץ ובעיקר בעולם, ועובדת עם מגוון חברות ומפעלי ייצור המספקים מוצרים אופטיים ומערכות אופטיות צבאיות כאלו ואחרות, ללקוחותיהן, כמו למשל:

  • משקפות צבאיות (ראיית לילה וראייה לטווחים ארוכים מאד).
  • כוונות טלסקופיות (עלות דיוק מקסימאלי והעברת תמונת המטרה באופן מוחשי).
  • כוונות קרב (כוונות ייחודיות לשם הדיוק בבחירת המטרה).
  • מכשירי לייזר למטרות שונות, כמו צילום, תאורה, איתות ומערכות הדמיה.

ועוד מוצרים רבים אחרים.

 

אופטיקה לתחום הצבאי משמשת למעשה את כל המערכת הצבאית כולה, בין אם מערכות ימיות המותקנות בצוללות, ספינות קרב ונושאות מטוסים, מערכות אוויריות במטוסי קרב ולוויינים, וגם במערכות יבשתיות בכלי לוחמה כבדים כמו טנקים וכיפת ברזל. נוכל לראות רכיבים אופטיים משולבים גם במערכות יירוט וטילים- קרקע ואוויר ועוד…

 

רכיבים המשולבים באופטיקה לתחום הצבאי.

א אופטיקל קומפוננטס ישראל מייצרת ומשלבת רכיבים רבים במערכות הצבאיות השונות כמו למשל: עדשות אופטיות בתחום החלל, מראות, חלונות אופטיים בהזמנה אישית, פריזמות, יתדות ועוד ועוד….

ניסיונה המקצועי והיצרני של א. אופטיקל קומפוננטס ישראל, משרת את לקוחותינו בכל פעם בה נדרש ייעוץ וליווי מקצועי למערכת הצבאית בה מעוניינים להרכיב את הציוד האופטי אשר הוזמן. יכולות הייצור שלנו ידועות בקרב לקוחותינו ואנו שותפים להרבה פרויקטים בארץ ובעולם.

 

איכות. איכות. איכות.

כאשר מדובר באופטיקה בכלל ובאופטיקה לתחום הצבאי בפרט, אנו מיד מבינים כי דיוק ואיכות הביצוע הינם חשובים ביותר ואף למעלה מכך. לכן הכרחי במיוחד, כי היצרן אותו תבחרו לפרויקט שלכם, יהיה בדמות חברה וותיקה, מנוסה, בעלת ידע מקצועי רב שנים ולקוחות רבים ומגוונים. חברה המייצרת רכיבים אופטיים בכמויות מסחריות כמו גם בכמויות מזעריות ואם נדרש, גם ייצור יחיד- אב טיפוס.

א. אופטיקל קומפוננטס ישראל, אינה מתפשרת על איכות ומחזיקה בתקן ISO 9001 לייצור רכיבים אופטיים מדויקים לצבא, להגנה, ולביטחון פנים ,תוך עמידה בסטנדרטים צבאיים גבוהים במיוחד והקפדה על נהלי איכות גבוהים.

 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

קרא עוד: יצרן רכיבים אופטיים | זכוכיות אופטיות