אב,אבות-טיפוס אופטי

Prototype Optics

א אופטיקל קומפוננטס ישראל, הינה יצרנית של רכיבים אופטיים מדויקים המיועדים למערכות שונות. כמי שחרטה על דגלה איכות בלתי מתפשרת, כמו גם שירות מקיף ומלא ללקוחותיה, מעניקה אופטיקל, אפשרות לבניית מוצר אב טיפוס יחידי, עבור מטרות מוגדרות ומותאמות מראש.

 

מרעיון למוצר- אבות טיפוס אופטיים.

אין ספק כי הדרך מרעיון למוצר, מלאה בעליות ומורדות וסימני שאלה מרובים.

אבות טיפוס אופטיים דורשים תכנון מעמיק ועבודת צוות מושלמת. הניסיון שלנו, הכרותינו עם שוק הרכיבים האופטיים המדויקים, מאפשרים לנו גישה נרחבת ביותר לכל ספק, יצרן ו/או מכשיר, המסוגל לבצע את העבודה ולייצר את הנדרש.

 

אבות טיפוס כמשפרי מערכת.

אב-טיפוס הינו מוצר ראשוני, המיועד לבדיקה של מוצר חדש, ברמה הטכנולוגית, ברמה הטכנית, וגם ברמת עיצוב המוצר, אך לא רק, באמצעות אבות-טיפוס הלקוח בודק שיפורים של חלקים המרכיבים את כלל המערכת.

חשיבות היצרן המלווה אתכם בתהליך ייצור אב טיפוס, הינה קריטית להצלחת התהליך כולו, שכן, מדובר בתהליך מורכב, הדורש ידע טכני וניסיון יצרני רב, היכרות וקשר עם ספקי משנה לחומרי גלם איכותיים ביותר, מסוגלות טכנית יצרנית באמצעות פסי ייצור מתקדמים טכנולוגית, המבטיחים את הצלחת התהליך והשלמתו של אב הטיפוס. א אופטיקל קומפוננטס ישראל עוסקת בתחום היצרני של אבות טיפוס מזה כ- 4 עשורים. אנו מייצרים בהתאמה, בין היתר:

  • חלונות
  • מראות
  • פריזמות
  • עדשות
  • כיפות
  • יתדות
  • מראות

בנוסף, מייצרת אופטיקל ציפויים אופטיים ייחודיים, התואמים לתכנית ולדרישת הפרויקט.

את אבות הטיפוס המיוצרים אצלנו, ניתן לראות במערכות תצפית צבאיות, בקרת אש, מערכות טילים, מערכות לאיתור והצלת לכודים בשריפות, מערכות לראיית לילה, מערכות רפואיות מורכבות ועוד.

לרשותנו טכנולוגית ייצור מתקדמת של מכונות ייעודיות לתחום ואת פס הייצור מתפעלים צוותים מנוסים ומקצועיים בתחום הרכיבים האופטיים המדויקים, אשר מבטיחים כי אבות הטיפוס המיוצרים במפעל יעברו את כל התהליך משלב הנייר והסקיצות, עד להשלמת תכנית עבודה מלאה ומפורטת. חומרי הגלם האיכותיים, מהם מיוצרים מוצרי החברה, מבטיחים כי המוצר הסופי אשר הוזמן, אכן יעמוד בכל רמות האיכות, התקנים והאמינות, כמו גם במבחני ביצוע קפדניים וקיצוניים, אשר לאישור סופי של הלקוח.

 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.